Search Filters

$40 · Apples

we have a good apples for eating .

40 cents per pound...good for eating ... good for baking. making juice ....or make into a dry apples for the winter . very presentable apples looking its too good to feed the animals .

check the price in wallmart / superstores how much per pounds so I can lower it for you ... this is a good deal ...

its fresh , organic...NO SPRAY at all ...

let me know how many pounds you need ... I can pick it for you ...or u can come and pick for urself ...

250 815 0917 for viewing.

or making wine ...:):)

View kabayan's Profile Limit Reached Log In needed
Details Last hour: Last 24 hours: All:
Viewed:
Browsed:
Other Information
Ad Id28248464
CategoryGardening
PostedSeptember 27, 2016
Expiry October 27, 2016
Status EXPIRED
Edit Ad Report Ad
Hide
Hide
Desktop Version